Про видання

Журнал “Наука і оборона” – фахове видання у галузі військових і технічних наук

Історія науково-теоретичного та науково-практичного журналу “Наука і оборона” розпочинається з 1994 року, коли Міністерством оборони України було засновано збірник наукових матеріалів “Наука і оборона”, який у 1996 році був перереєстрований як журнал “Наука і оборона”.

На підставі угоди про правонаступництво, укладеної з Міністерством оборони України у серпні 2017 року, права та обов’язки засновника журналу передано Національному університету оборони України імені Івана Черняховського (свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації серії КВ № 22942-12842ПР від 15.09.2017).

Цілі діяльності редакції журналу:

висвітлення актуальних проблемних питань і поширення наукових знань у галузі воєнних наук, національної безпеки, безпеки державного кордону;

сприяння підвищенню професійного рівня військовослужбовців і цивільних працівників Міністерства оборони України та Збройних Сил України, інших складових сектора безпеки і оборони України;

забезпечення права щодо представлення результатів наукових досліджень для публікації здобувачів вищої освіти (магістр, доктор філософії, доктор наук) та претендентів на присвоєння вчених звань, які навчаються в університеті, інших вищих навчальних закладах України та зарубіжних країн.

У своїй діяльності редакція журналу дотримується принципів свободи діяльності друкованих засобів масової інформації, захисту авторських прав та недопущення академічного плагіату, забезпечення високої якості наукових статей шляхом їх рецензування.

Періодичність випуску журналу – чотири рази на рік, тираж друкованої версії журналу розповсюджується шляхом передплати (передплатний індекс – 74303).

Авторів наукових статей запрошуємо надсилати свої матеріали у паперовому вигляді на поштову адресу університету (просп. Повітрофлотський, 28, м. Київ, 03049) та в електронному – на електронну адресу nio2017@ukr.net. Телефони для довідок: (044) 271-06-92, (067) 790-23-22, (066) 362-79-50.