№ 1 (2022)

					##issue.viewIssueIdentification##

Шановні читачі та автори журналу «Наука і оборона»!

 

Україна дає рішучу відсіч збройній російській агресії, і ми всі віримо в нашу перемогу. Але війна, з одного боку, через свою руйнівну природу негативно впливає на мирні сфери нашого життя, а з другого – вимагає концентрувати максимальну кількість ресурсів держави для забезпечення перемоги над агресором. Унаслідок цього, на жаль, неминучим є скасування раніше спланованих заходів або ж їх суттєве коригування.

Зазначені форс-мажорні обставини вплинули і на роботу журналу «Наука і оборона». З введенням в Україні правового режиму воєнного стану редакція журналу своєї діяльності з відбору, рецензування, редагування та підготовки матеріалів до друку не припиняла. Проте із цього часу кількість статей, поданих до редакції авторами, переважна більшість яких є військовослужбовцями і виконує зараз бойові завдання, значно скоротилася, що не дало можливості вчасно сформувати заплановані у 2022 році номери журналу.

Ми й надалі зберігаємо спроможності з редакційної діяльності, підготовки матеріалів до друку та видання журналу, але водночас час значною мірою залежимо від активності наших авторів. Тому ми закликаємо їх своєю творчою працею продовжувати сприяти головним цілям нашої редакції, які полягають у висвітленні актуальних проблемних питань та поширенні наукових знань у галузі національної безпеки та оборони. Сподіваємося, що разом ми зробимо достойний внесок до нашої спільної перемоги над ворогом. Запрошуємо авторів надсилати свої статті на електронну адресу редакції або через процедуру подання рукописів на вебсайті журналу.

Окремо маємо звернутися до читачів нашого журналу. Якщо редакція журналу у здійсненні своєї діяльність не потребує додаткового фінансування, то витрати на підготовку видавничого оригіналу, виготовлення накладу журналу та його розповсюдження фінансуються за рахунок коштів, отриманих шляхом передплати, відповідно до угод, укладених із суб’єктами господарювання видавничої справи та розповсюджувачами видавничої продукції. Ми з розумінням ставимося до тих передплатників, хто в ці важкі часи, які переживає наша країна, виділяє свій обмежений фінансовий ресурс на інші, пріоритетні завдання. З надією дивимось у майбутнє, коли вони знову приєднаються до нашого кола. Водночас висловлюємо велику вдячність тим читачам, які продовжують підтримувати випуск нашого журналу своєю передплатою.

Ми працюємо для вас, наші читачі, але без вашої підтримки, як і без творчої підтримки авторів, наша робота неможлива.

 

З повагою,

Головний редактор Богдан Семон

 

Опубліковано: 2022-08-24

Весь випуск

Національна безпека і оборона: методичний аспект